Den s Linux Manjaro

V podstatě nevím, co napsat. Po 7 měsících, kdy jsem otevřel myšlenku znovo pustit web, portál, projekt.To za úspěch nepovažuji. Aby to bylo možné, musel jsem hosting stáhnout na vlastní hardware. Den co den přes veškerouplatnou legislativu nedělám nic jiného, než mažu e-maily. Šel jsem do toho s elánem, bydlím už i ve Vrbně pod Pradědem. Což je zřejmě jediná novinka, kterou Vám mohu sdělit. Přestože jsem tady, stejně jako před 11 lety, kdy moje problémy začali. Nikdy nebydlel a nebydlím.

Stejně jako před 11 lety mám na webu, jako v ČR jeden z mála jednoznačnou identifikaci. Přesto už si opět pravděpodobně kdesi v zemi KSČM A STB Agrofert slovakia, Facebook, Inc. kupuji telefony, beru úvěry, neplatím faktury ( poznámka, 3 roky zastavené IČO ). A tak dál. A tak dál. O výmaz osobních údajů jsem zažádal všude, kde se to dělo, bez odpovědí. aktuální stav je ten. Že anarchie oligarchie zjevně pčerostla i do bank. Pošlete žádost Equa Bank oficiálním formulářem. Co byse obtěžovali, že?

pokračovat dál nebo se na to vykašlat? Obdivuji naivitu světových institucí, politiků, že se něco v ochraně osobních údajů, reklamě. Z čehož vše vyplývá a je toho dopad změní. Traduje se báchorka o tom, že zastavení sociálních sítí. By byla katastrofa. Opak je pravdou, je to jediné možné vysvobození z hnusu jistých real estate USA záhadných sil, z jistých již uzavřených záhadných sektorů. A jejich gesta, bohužel, ubohost. Přerůstá všechny meze a hranice. O prezidentech, kteří mluví o lidských bytostech jako o psech, si osobně myslím své. Není to nic příjemného. Jeho Obojky, přesně na tohle čekají. Popravdě jsem neskutečně unavený, jdu raději spát. Dobrou noc, použijte GroupWare Submission.

Diskuze

screen tagPodpora