Rubriky
Uncategorized WordPress pohledy

Plán vydání

Během cyklu 5,3 vydání často zaznělo, že nejistota ohledně dalšího data vydání byla pro mnohé znepokojující. Jsem rád, že vás mohu seznámit s předběžným kalendářem vydání na další dva roky. Ale nejdřív…

Nezávazně proč?

  • Protože přesná data budou potvrzena, až když bude spuštěn cyklus vydání, aby bylo jisté, že je dost času na řešení plánovaných problémů a funkcí.
  • Protože nevím, jestli dojde k zásadním změnám nebo posunu v technologii, zejména od třetích stran, takže opatrnost je přirozená.
  • Protože v komunitě WordPress se také objevuje další sentiment, že projekt dokáže zpracovat častější vydání, mohlo by dojít ke změnám ve způsobu, jakým se věci dělají.

Od 5.4 do 6.0

Hlavní verzeDatum vydání hlavní verze
5.42020/03/31
5.52020/08/11
5.62020/12/08
5.72021/03/09
5.82021/06/08
5.92021/09/14
6.02021/12/07

Osobně jsem v tomto plánu daleko střídmější. O jednotlivých hlavních vydáních Vás budu vždy včas s otestovaným DevOps verzemi informovat. Pevně věřím, že aktuální politická situace nebude mít na WordPress politický vliv jako doposud. Kategorie Uncategorized tak symbolizuje můj a náš nesohlas s dalším zpolitizovaným vývojem Opensource produktů, tedy i WordPress, pro komerční thirdparty. Natož se zneužíváním WordPress a medií k medializaci zástupných, často ryze osobních, důvodů vyvolávání a eskalace mezinárodních a válečných konfliktů. Proto tuhle práci skutečně nikdo neděláme a hlavně dál, věřím že WordPress a nejen WordPress souhlasí, dělat nebudeme a takhle nechceme.

Dovolím si doplnit skvělý Devops zdroj výkonného hardware a nejen výkonného hardware za vynikající cenu. Zveřejnit informaci, že DevOps partnerem Přátelé linux bobulí se právě stala 23media. Které se pokusíme oslovit jako prvního Donátora našich doplňků, projektů.

Autor: admin

Osobní informace ani osobní fotografie v souladu s GDPR samozřejmě nezveřejňuji. Anebo jo? No já nevím, co myslíte? Supervizor projektu je myslím vypovídající a odpovídající.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *