Rubriky
WordPress pohledy

Vlastní bloky

No, co napsat. Ne vždycky se všechno povede. Když si uvědomím, že Set2020 spouštět před 11, 8, 5 lety. By znamenal kolaboraci DevOps, web server by zkolaboval. Letos mě opět neoperovali, nečtete to co právě čtete. Jenom prázdně doma ležet cenu ani letos nemělo. Co z toho za ten skoro rok vzniklo. Vypadá celkem zajímavě, je na čem stavět. Toho co si nejvíc cením je, že je mě pořád ale úplně jedno co mám pod rukou za desktop, server, prostě to pořád jde. A mám radost jak linux vyrostl v konkurence schopnou plnohodnotnou across platformu. Existuje jeden malý Linux, který se jmenuje Debian. Když se ho držíte, kouzelného CLI shellu, nemůžete mám pocit netrefit. Naopak, daleko jednodušeji pochopíte, co je server core, desktop core, wayland a jak fungují.

Opakování je matkou moudrosti, prostě jsem si to všechno hlouběji zopakoval. O nic jiného ani letos nešlo. S tím, vlastně jediným rozdílem, že v Linux telekomunikacích zůstávám. Poučen a chytřejší o zkušenost, že žádné B2B až D2D, natož digitální transformace neexistuje. Musela by být respektována a dodržována prioritně jejich strojvedoucími. Což se dlouhodobě neděje a tím pádem zmíněné nemohou vyžadovat v jejich konsekvencích. Insights je takový, pokud thirdparty zanikne, vůbec nic se nestane. Naopak, výsledkem bude daleko menší zatížení a přetíženi konsekvencí negativních dopadů. A úspor pro vědu, ale i edukaci a tím přirozený rozvoj zmíněných konsekverulantů. Je to pořád dokola stejné, jaké si to udělám, takové to je, mám.

Autor: admin

Osobní informace ani osobní fotografie v souladu s GDPR samozřejmě nezveřejňuji. Anebo jo? No já nevím, co myslíte? Supervizor projektu je myslím vypovídající a odpovídající.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *